Obawiam się, że jak tylko dopuszczą nowe akcje do obrotu to będzie zjazd.
Emisja się udała, minęło sporo czasu a jest marazm.
Wielu ludzi jest bardzo zniecierpliwionych (ja też) i jedyne co ich tu trzyma to to, że nie mogą sprzedać akcji,
bo nie są jeszcze dopuszczone do obrotu.