Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: 95,56%

Re: Maleje stan umów przedwstępnych na mieszkania - idzie zastój.

Zgłoś do moderatora
Piękny wykres pokazałeś. A najważniejszy wniosek z tego wykresu brzmi: JHM to śmieć, który służy tylko do wyciągania pieniędzy od naiwnych, drobnych inwestorów. Najlepszym tego przykładem była niedawna nagła emisja akcji drastycznie obniżająca wartość dotychczasowych akcji. A dla zmylenia zrobiono scalenie 5::1. Bez scalenia cena 1 akcji to: 18 groszy !!!!. Po tych działaniach nikt normalny nie kupi już akcji tej spółki. Spółka kompletnie niewiarygodna i nieprzewidywalnia. Trzymajcie swoje pieniądze daleko od tego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.