Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,94 zł , zmiana od tamtej pory: 87,23%

Re: Maleje stan umów przedwstępnych na mieszkania - idzie zastój.

Zgłoś do moderatora
Masz racje totalne niedoszacowanie sama tylko Marywilska44 wartoscia przekracza wycene akcji JHM na giełdzie a wyniku kolejnej rozbudowy powierzchnia najmu wzrosła do blisko 55 tys. m kw..Koszt tego etapu rozbudowy wyniósł ok. 28 mln zł. JHM prognozuje, że po powiększeniu przychody generowane przez Marywilską 44 wzrosną z ok 32 w 2014 r mln zł do 38,3 mln co przy wysokich marzach i kosztach w granicy 22,3 mln powinno dac zysk z samego wynajmu brutto 16 mln w 2016 r.A gdzie cena 900 wybudowanych mieszkań a bank ziemi.Niska wycena spowodowana jest sytuacja Mirbudu a nie PR , JHM ma sie znakomicie. Mysle że cena wroci do 3zl po sprzedazy 36 % akcji przez Mirbud

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.