Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,94 zł , zmiana od tamtej pory: 87,23%

Re: Maleje stan umów przedwstępnych na mieszkania - idzie zastój.

Zgłoś do moderatora
Wole kupowac na dołkach .Mamy potrojne dno biorąc pod uwage scalenie  widzę, że rynek spada, a nagle wykonuje potężny zwrot i silnie rośnie, później znów spada. Na rynku w perspektywie czasu została przeprowadzona akumulacja, zaś sprzedającymi są inwestorzy, których akcje parzą. Spadek powoduje u nich szybkie wyzbywanie się walorów w oczekiwaniu na dalszy spadek (te akcje zaś systematycznie trafiają w silne ręce). Podaż szybko się skończy i następuje skok w górę W praktyce stanie się tak, kiedy podaż w pełni się wyczerpie, a popyt będzie już na tyle silny, że podaż jej nie przeważy.Nie nawiam na kupno !!!.Stwierdzam fakty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.