Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,91 zł , zmiana od tamtej pory: 93,41%

Re: Kupcy w Warszawie dogadali sie z Rządem

Zgłoś do moderatora
Jeżeli to co piszecie jest prawda a na Onecie pisza że maja to kupic Chinczycy to może tu byc niezła jazda i dlatego ktos blokuje cene Jesli Mirbud sprzeda czesc JHM np Marywilska prawie bedzie 36% . Mirbud kupił Marywilska bo mu sie trafila okazja . Gdyby to rozbudowywali Mirbud mialby robote a Marywilska duzo wieksze dochody.
Informacje prasowe o poszerzeniu Marywilskiej do 6 pasow ruchu czyni z niej bardzo łakomy kąsek dla handlowcow .Pamientajmy że Jhm dzierzawi ponad 20ha i potencialny nabywca mozne to poteznie rozbudowac .Teraz kwestia czy to jeszscze ktos da rade zanizyc czy juz wchodzic.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.