Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,56 zł , zmiana od tamtej pory: 12,82%

Maleje stan umów przedwstępnych na mieszkania - idzie zastój.

Zgłoś do moderatora
Stan umów przedwstępnych na mieszkania na 31 sierpnia 2015 roku wynosił 39 umów.
Na 30 września 2015 r. wynosi 37 umów.
Czyli potwierdza się to, że mieszkania pozostałe to już towar bardzo przebrany i w następnych miesiącach ze starych zasobów będzie niewielka sprzedaż a nowe zasoby będą dopiero na przełomie lat 2016/2017.
Idą ciężkie czasy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26