Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: 36,25%

Re: Leopardy 2 , Abramsy , Apache , F-16 i inne ciężkie sprzęty czy

Zgłoś do moderatora
Rosja też nie ma brać skąd broni a technologia NATO bije ruską na głowę. Zachwile będą latać migi 29 a potem f16 i tornada. Dostawy artylerii wyglądają fajnie, do tego pełną para idzie produkcja amunicji. Powoli wsparcie defensywę zamieniany jest na ofensywne. To trochę potrwa ale dzień w którym rosja padnie na kolana się zbliża. Mamy powtórkę z upadku ZSRR, tylko beż happy endu dla ruskich.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,62% 32,70 2023-06-09 13:20:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.