Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,75 zł , zmiana od tamtej pory: 43,08%

Re: Leopardy 2 , Abramsy , Apache , F-16 i inne ciężkie sprzęty czy

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-01-25 o godz. 11:25 ~Sławek napisał(a):
> ruscy szli nie na wojne tylko na "specjalną operację". Nie spodziewali się takiego oporu. Liczyli że w 3 dni będzie po wszystkim.
> Teraz wiedzą że się wszystko spaprało, ale dopóki mają rezerwy to próbują cokolwiek ugrać by Putin i jego świta mogli utrzymać władzę. Nie jest też tak że rosja (specjalnie pisane z małej ;) jest już pokonana. Maja dużo większe rezerwy ludzkie niż Ukraińcy.
> Oczywiście Abramsy i Leopardy zaorają tych rosyjskim mobilków ALE tu chodzi o czas. Muszą sie wyrobic zanim grunt będzie suchy i umożliwi przeprowadzenie ofensywy przez rosjan.

nie jestem pewien czy dostarczenie ww. sprzętu nie zachęci ruskich do jakiejś formy kapitulacji , a o żadnej dużej ruskiej ofensywie mowy nie ma!

spokojnie trzymam sobie Astartę i czekam na rozsądne ceny po wojnie obojętne za 1 miesiąc czy 2 lata , na lokacie 150% nie zarobię :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,31% 32,55 2023-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.