Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,60 zł , zmiana od tamtej pory: 42,26%

Re: Leopardy 2 , Abramsy , Apache , F-16 i inne ciężkie sprzęty czy

Zgłoś do moderatora
nie wiem dlaczego piszesz tylko 150% jakbyś odnosił się do kursu z przed wojny. Byłem tu cały czas od 2 lat i wierz mi że 57 zł to był wtedy moment kiedy zaczeły dochodzić pierwsze sygnały że ruscy się szykują, ja sprzedałem wtedy po 54 i wierz mi że kurs nie miał zamiaru wtedy kończyć wzrostów tylko conajmniej 120-150 , ale zaczęły dochodzić niepokojące wieści i o ile nie każdy wierzył w wybuch wojny to każdy wiedział że kurs poleci na pysk przy takich straszakach. Dodam że nawet przed wojną ukraina była uwikłana w donbas i działania trwały co nie było dobre dla kursu dlatego wyobraź sobie co będzie jeżeli nastąpi prawdziwy pokój

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -1,08% 32,15 2023-06-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.