Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,75 zł , zmiana od tamtej pory: 37,05%

Re: Leopardy 2 , Abramsy , Apache , F-16 i inne ciężkie sprzęty czy

Zgłoś do moderatora
Mija rok

1. sprzęt posowiecki w krajach NATO się kończy więc Ukraina ma problem z uzupełnianiem strat i amunicji
2. Zadeklarowana liczba Abramsów i Leopardów jak na razie jest miejsza niż liczba czołgów do tej pory przekazana przez Polskę. do walki wejdą pewnie dopiero późną wiosną
3. Ukraina już zmobilizowała swoje rezerwy ludzkie Rosja dopiero je mobilizuje
4. rosjanie mają w rezerwie jeszcze tysiące czołgów, co prawda starej daty ale własnie przestawiaja gospodarkę na tory wojenne i mogą tym samym efektywniej od Ukranińców uzupełniac straty
5. wielką niewiadomą jest Białoruś

Nie mógię że rosjanie wygrają tę wojnę, ale stwierdzenie że nie ma się czego obawiać wydaje się mocno naiwne...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,31% 32,55 2023-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.