Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,85 zł , zmiana od tamtej pory: 4,16%

Leopardy 2 , Abramsy , Apache , F-16 i inne ciężkie sprzęty czy

Zgłoś do moderatora
doprowadzą do takich strat , że ruscy odpuszczą ? czy nadal będą tępo wprowadzać swój ruski mir na wypalonej ziemi i w zrujnowanych wsiach i miastach? po co im te nowe ruiny skoro mają w rosji takich mnóstwo ?

ostatnio widziałem nagranie z protestującymi kierowcami karetek/transportu medycznego z rosji (Brianski okręg) :DDD zarabiają 17 tys. rubli czyli ok. 1100zł :DDD >>>>niestety ci ludzie nie mają nic do stracenia i idą na wojnę by zarobić więcej , bo nie pomyślą nawet ci niewolnicy , by obalić reżim putina

https://www.youtube.com/watch?v=h75YG_idfX8

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -0,42% 23,80 2023-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.