Jest :)
Ale zabawa jest w dwie strony. Zbijanie kursu kilkoma czy kilkudziesięcioma akcjami też ma miejsce.
Pytanie jeszcze czemu nie zostały zasypane zlecenia które pojawiły się w ciągu dnia? Do kursu 3.24 można było w pewnym momencie chyba za 50tys. akcji wywalić. Myślę, że jakiegoś wielkiego sypacza nie ma. Jedni chcą kurs pociągnąć w górę, inni próbują go obniżyć jak najmniejszym kosztem. I tyle.