komputronik zaszalał ze sklepami, nie jeden się na tym przejechał ale oni brną dalej. Koszty sklepów w pasażach są ogromne, vobis na tym się przekręcił, action ma ze sferisem problemy... ale komputronik otwiera kolejne wielkie sklepy. Miesiąc temu jeden odwiedziłem gdzie 2-3 pracowników nie miało o niczym pojęcia zastawieni lodówkami, pralkami i mikrofalówkami oraz proszkami o których nie mają pojęcia... idą w złym kierunku, wielki gabaryt powinien być tylko na zewnętrznych magazynach trzymany... no ale patrząc na datę to ma tysiące dealerów też takich jak komputronik który jest sub dystrybutorem...