Dajcie spokój z tymi krótkimi już bardziej podoba mi się scenario zaniżanie przed odpałem . Nikt nie zajmie pozycji krótkiej na spółce która może w każdej chwili puścić informacje takiego kalibru - chyba że ma dostęp do informacji i jest krok przed ulicą a przede wszystkim wszystkimi optymistami to może uzasadniać sprzedaż akcji zarówno pożyczonych jak i własnych