Dnia 2026-06-25 o godz. 11:45 ~ICe napisał(a):
> Mial racje bo on i jego ludzie sa uczestnikiem tej akcji bo niby skad mial wiedziec proste chyba prawda. Dorobil sie na tego typu ruchach ostatnimi czasy ma swoich zwolennikow i kontakty
Dla mnie to jest trzymanie kursu do walnego.
Nic więcej. Tak było w grudniu i tak jest teraz.
Wszystko po to aby zatwierdzić emisję dla prezesa
bez zgrzytów . Od wtorku powinno rosnąć...