Nie wiem czy to short, czy ktoś próbuje straszyć i wymusić większą podaż, ale tej podaży nie ma i się nie pojawia, transakcje to głownie wirówka i zbijanie kursu. W arkuszu jest zlecenie po 72 na 20k akcji, czyli domykanie jest też z góry, albo ktoś wystawił większy pakiet, zobaczymy w ciągu dnia weryfikacje tych hipotez.