Nie mowiąc o synektiku. Wszedłem bo miął być kardioznacznik. Prezes obiecywał bodajże w 2019 czy 2020 że góra półtora roku partnering. Do dziś kardioznacznik nie ma partneringu, badania wielokrotnie przekładane - normalnie zerowa wiarygodność. Dobrze że handlem się zajęli, bo dawno by zbankrutowali. A ja jak kupiłem to się zawziąłem , że albo bankructwo albo kardioznacznik. Ile lat mam jeszcze czekać?
No normalnie ani jednego prawdomównego prezesa na GPW nie ma. Niech ktoś poda obietnicę o DUŻĘJ umowie czasowo zgodnie z obietnicami podpisanej. Normalnie, - jak tu żyć?