Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,36 zł , zmiana od tamtej pory: -17,26%

Re: Kontrakt z Ministerstwem Rozwoju na 3 mln złotych dla Inteliwise

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-19 o godz. 12:59 ~SARN napisał(a):
> Oczywiście masz rację. Jest wiele skladowych wygrania przetargu. Są też na koniec czasami licytacje akcje japońskie negocjacje... Wszystko trzeba brać pod uwagę. I z ceny ofertowej wiele można wyczytać. Z konkurencyjnych ofert których nie było również. Tak czy inaczej dla wszystkich partnerów lepiej żeby po te sto tys wpadło szybciej niż pozniej. W zasadzie od samej ceny z przetargu ważniejsze jest to czy temat będzie miał kontynuację. BOTY I AI Nie przechodza na emeryturę. A zaszczepione technologie trwają... Stworzone mapy odpowiedzi na pytania dotyczące przepisów będą aktualne jutro i z małymi zmianami za 100 lat. A łatwiej i taniej wprowadzić zmiany sukcesywnie niż budować nowy system. Tak więc lećmy na te 0.7 czyścimy sl i do zobaczenia za 30 lat. Zobaczymy co się stanie z naszym futrem

Trudno wytrzymać takie teksty milcząc.
W tym przypadku nie było "licytacji akcji japońskich negocjacji".
Był przetarg nieograniczony wg Pzp, w którym oferenci nie wiedzieli kto i w jakiej liczbie wystąpi w roli ich konkurentów.
Koniec i kropka - polska, nie japońska.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS -4,14% 2,78 2021-05-18 14:58:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.