Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,44 zł , zmiana od tamtej pory: -7,27%

Re: Brawo PSX!!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-16 o godz. 09:45 ~SANR napisał(a):
> Wyliczanie oferty pod przetarg z wykorzystaniem ryzyka oraz drzewa rachunku prawdopodobieństwa zdarzenia to nie jest kosmiczny poziom kompetencji - posiada je KAŻDY ekonomista. Brak takiej osoby w przedsiębiorstwie Inteliwise wskazuje, że jest bardzo wysoki poziom skoncentrowania na produkcie - jednak brak polotu co do możliwej ceny za którą tą technologie można sprzedać. To jest taki Polski standard wśród innowacyjnych przedsiębiorstw. Może ten milion zadziała jak kubeł zimnej wody i kolejne oferty pod przetarg zostaną opracowane w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem. Swoją drogą jeżeli zamawiający szacunek podwyższył o 25% to możemy spodziewać się bardzo wysokiego wzrostu cen ogólnych na rynku.

Chłopie wejdź na to drzewo i ochłoń.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS -1,54% 3,19 2021-06-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.