Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,30 zł , zmiana od tamtej pory: -8,79%

Re: Brawo PSX!!!

Zgłoś do moderatora
Naprawdę istotne jest rozmawianie o ortografii na forum GPW, do prawdy! Wątek toczy się niedoszacowaniu wartości przetargu. To jest istotne - bo może wskazać że w kolejnych przetargach kwoty wzrosną, bądź z drugiej strony przychód będzie o milion zł niższy niż powinien. Rozpatrywać można to w dwojaki sposób. Bo teraz nie wiemy co jest powodem tego że firma tak bardzo przestrzeliła. Może Ty wiesz? I teraz tak. Chodzi o to żebyś się zastanowił o tym o czym tutaj napisałem skoro już to czytasz. Wyniesiesz może coś na przyszłość albo odwdzięczysz się też jakąś ciekawą informacją.

Szacunek do przetargu też przygotowuje się na podstawie czegoś! Z głowy nikt tego nie oszacuje. Dlatego najczęściej spotyka się oferty szacunkowe.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS 0,33% 3,01 2021-08-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.