Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,38 zł , zmiana od tamtej pory: -5,62%

Re: Brawo PSX!!!

Zgłoś do moderatora
to nie jest skromność tylko twarda wiedza - do postępowań publicznych robi się szacunki - następnie dobra praktyka wskazuje osobie która ten przetarg organizuje dla bezpieczeństwa do szacunku dodać 10-20 procent celem zabezpieczenia pewnych nieprzewidzianych wzrostów - ofertowanie przetargu który jest do pustaka - INTELIWISE JEST TAM SAMO!!! - bez tych 20 procent które w razie czego można negocjować na 10 to BŁĄD. Warty w tym wypadku 1 mln zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS -1,54% 3,19 2021-06-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.