Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,32 zł , zmiana od tamtej pory: -16,27%

Re: Brawo PSX!!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-16 o godz. 10:29 ~SANR napisał(a):
> Tak, tak. Platforma Inteliwise stosuje metodę monte-carlo w części swoich produktów - to pewien poziom kompetencji powiedzmy wyższych. Może słyszałeś o tym kiedyś. To drzewo stochastyczne o którym pisałem to na prawdę dużo prostsza metoda wyznaczania ceny w przetargu. Jednak jedyne co CI przyszło do głowy to" ochłoń" . Bo oczywiście na forum nie ma miejsca na merytoryczna rozmowę - wskazanie możliwych problemów - tylko ochłoń!
> W krajach rozwiniętych też schodzi się poniżej szacunku. 1 dol, 1 euro - gdy to możliwe. Ale ochłoń.

Proszę, ochłoń.
I kup sobie słownik ortograficzny na początek a dopiero później studiuj drzewa decyzyjne i stochastyczne.
Może nawet sam słownik wystarczy, bo okaże się, że liczba przetargów na wielokanałową infolinię dla przedsiębiorców nie pozwala na stawianie hipotez o ich prawdopodobieństwie na jakimkolwiek sensownym poziomie istotności.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS -4,14% 2,78 2021-05-18 14:58:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.