Gdzie wy widzicie te spadki stali może mi pokaże jeden z drugim dlaczego kłamie jeden z drugim , napiszcie gdzie tak tanio to kupi ,to że bowiem i inne nie zarabiają to proste bo nie mają starych zapasów to i marże są niskie ,jeszcze raz piszę proszę o adres tej taniej stali