Rozumiem tych co sprzedali blisko 11zł, ale dziwią mnie Ci co oddawali poniżej 10zł we wtorek... bo skoro chcieli to czemu dopiero wtedy? Pewnie ze strachu :) Z pewnością znajdą się i tacy co na wyścigi będą sprzedawać już po odcieciu dywidendy... Liczę ze tak będzie... w sumie miałem już nie dobierać ale 2 czy 3 dodatkowe tyś akcji nie zaszkodzi. Nadal na tym naszym bananie sporo takich inwestorów którzy niewiele rozumieją z tego co robią... po prostu podążają za tłumem jak barany... oczywiście emocje!
Jak wasze przewidywania odnoście zachowania kursu? Ja liczę że do wypłaty dywidendy sporo odrobimy :) Potem prezes wejdzie do gry i nam pomoże :)