duża część tutaj zachowuje się, jakby była w jakiejś sekcie, a jedyne akcje, które posiadają to cognor. Czemu wyzywasz od baranów tych, którzy nie idą w Twoim stadzie. Przypomina mi się taki tekst, "osioł jesteś baranie". A zaślepieni w moc sprawczą zakupów PS mało jeszcze chyba widzieli na gpw