Nie wyzywam ich od baranów dlatego że mają lub nie akcje Cognoru... określam ich tak bo tak się zachowują... i powtarzam że to nie ma nic wspólnego z tą społką. To ogólne zachowanie wielu mniej doświadczonych osób które są na giełdzie. Niewielu ma pojęcie o fundamentach czy technice, wiekszość nawet nie wie dlaczego mają tę czy inną spółkę. Rośnie to kupują czasem na lokalnej górce bo liczą na zysk, spada to sprzedają nawet przeciw rozsądkowi ze stratą... dlatego właśnie że podążają bezrozumnie za resztą jak najbardziej baran to właściwe określenie.