Cena produktu juz spadla na docelowy poziom, albo juz niewiele brakuje do tego poziomu, ale wraz z cena produktu spada tez cena zlomu stalowego czyli materialu do produkcji. Presja placowa wygasa, koszty nosnikow energii spadaja. Do tego firmy beda sie zaczynaly podpierac OZE. Jesli na ten moment firma jest niedowartosciowana wzgledem konkurencji z branzy to dlaczego ma kurs spadac. Ponadto w perspektywnie 2 lat moce produkcyjne wzrosna o 50%. Huta HSJ ma pelne oblozenie, mowil sam prezes, a takze ze wyniki beda bardzo dobre, choc nizsze niz za rekordowy 2022. Druga polowa roku ma przyniesc odbicie, a jak bedzie tego nie wiem, ale czy moze byc gorzej, raczej tez juz nie. Zatem po co tak czarno to widziec ?