Kolejny raz powtórzę, że nie mieści mi się w głowie, że osoby funkcyjne w siłach zbrojnych wiedziały, iż rakieta poleciała w kierunku Polski, spadła na naszym terenie i nikt nie podjął stosownych działań. To byłaby totalna głupota, niekompetencja i nieodpowiedzialność.