Forum Forex +Dodaj wątek
Panowie easy, 
jeszcze nie teraz ale zaraz będzie podejście eur/dol pod 1,12. Według tego bym patrzył bo nikt nie wie co będzie na usd/pln - może 3,93 ? ....to zagadka. Ale tu będzie krótkie wejście na 7-10 oczek w górę na usdpln. Potem lecimy na chwilę w dół..
Obiecuję...:)