Forum Forex +Dodaj wątek
MALO MYSLE BO NIE DA SIE NA TYM ETAPIE WYCZUC WEJSCIE
KUPILEM NA FX 0.3 i 0.5 NA RAZIE A REALNIE JESZCZE NIE DOTYKAM moze gdyby zeszli
nizej 3,96 to cos kupie dane za chwile tzn o 16 zobaczymy jak je przyjma bedzie widac jak naciska usa juz wtedy