Forum Forex +Dodaj wątek

dolaryyyyyyy

Zgłoś do moderatora
http://stooq.pl/q/a/?s=usdpln&i=60&u=d7auh496qgo27zaxle05pb96
jak to abc to powinni zejsc nizej 3,932
jakto 2ka to zakreca wczesniej i tyle temat