Forum Forex +Dodaj wątek
załuje bo mialem wziac z rana Ske na dolcach na forexie ale na razie sie dygam wchodzic tam w cokolwiek, dam se jeszcze troche czasu, ewentualnie na ewidentnych okazjach...