Forum Forex +Dodaj wątek
no ja tez pelna swiadomosc ryzyka blokady ale jakos nie widze umacniania sie euro w takim otoczeniu... swiatowe dni mlodzierzy przypominam ! za raz po tym zaczna sie kolejne rewelacje pewnie z bankami, moze grecja zrobi referendum grexitowe... nie wierze w upadek dolca w takich okolicznosciach........ poza tym troche dziwna dzis ta zbijanka, nie wiadomo pod co wlasciwie....