Forum Forex +Dodaj wątek
Dnia 2016-07-18 o godz. 16:44 ~Włoch napisał(a):
> Jestesmy przy 3.95, lapiecie zaczepke? Zastanawiam sie czy realu troche nie zlapac...

Kupować jak spada, masz nas za frajerów ?