Forum Forex +Dodaj wątek
mam na teraz po 638 po 612 po 520 i po 500 na fx
i na 515 tez wzialem czesc realnie
takze wcale mi to c nie pasuje ale taki to biznes ze trzeba czasem moze ciut stracic
spadnie kupie jeszcze i zaczne wtedy glowkowac co dalej