nie wiem, co tym myśleć...
gdyby faktycznie komuś zależało na uwalaniu kursu, mógłby to zrobić wielokrotnie i bez problemu
wzrosty dzisiejsze sa raczej pod wczorajsze niusy, zwłaszcza o dywidendzie
wielu zapakowanych ma srednią dużo wyżej i czeka,
podobnie ci, co kupili niedawno taniej, też czekają, licząc na większy wzrost i zapewne wielu wywali przed dywidendą,
mając w pamięci to, co było po ostatniej dywidendzie
czekam na raport i reakcję rynku przez kolejne 3-4 sesje zaraz po raporcie, a otem po zakonczeniu buy backu