czyli na dziś byłoby po odcięciu
3,59 - 0,36 = 3,23
wychodzi devil, ze jednak wyszło na twoje:
na dziś to 10-procentowa dywidenda
pytanie brzmi - czemu teraz fund wyszedł i zmniejszył do poziomu podprogowego, nie czekając na dywidendę?
ciekawe, co będzie za kilka sesję, gdy skonczy się buy back, czy bedzie pompowanie pod dywidendę
i jak będzie wyglądał raport oraz jak rynek zaregauje na ten raport...