wykres, Twoje pytania czasem są żalosne.
sprawdz po ile był debiut abc daty, a po ile braly fundy. zarobili swoje przez lata i jeden sprzedaje a Ty lament. akcje to nie ogorki, żeby je kisic w słoikach.
lepiej zobacz po przy jakich kursach ostatnio abc placila dywidendę, bo ile jest standardowo na tym walorze jest marazm, to później zaczyna się poruszać w przedziale 4-4,5 pln