jak to nazywasz, dla mnie wzrost to wzrost ważne żeby był. Pewne rzeczy się wyjaśniły, było źle będzie lepiej. Abc to jest lokomotywa, czasem dostaje zadyszki ale idzie do przodu. To jest za mocna firma w disti IT by ją miało coś wymieść. Zarabiają i będą zarabiać, czasem mniej czasem więcej.