dywidenda była do przewidzenia, ale wyniki słabe więc fajerwerków nie będzie a tym bardziej szampana :)
nie odcinaj jej teraz bo nie wiadomo po pierwsze kiedy będzie odcięcie a tym bardziej jaki wtedy będzie kurs.
W obecnym kursie te słabsze wyniki są już zawarte, a wychodzenie funda nie mogę w jakikolwiek sposób określić bo mogli już mieć zarobione albo też mogli mieć zupełnie inną wizję ale też najprościej potrzebowali środków na inne zakupy.