Dnia 2012-09-29 o godz. 09:34 ~obserwator napisał(a):
> Dnia 2012-09-28 o godz. 23:49 laura999 napisał(a):
>
> Niestety nikt nie mówi
> o najemcach tych sklepów.
> No, tam się aż gotuje od rozmów, sklepy można brać, tak, że
> stwierdzenie "nikt nie mówi o najemcach"
> nie oddaje stanu rzeczywistego. Pozdrawiam i żegnam forum.
Źle się wyraziłam. Nikt nie mówi o konkretnym najemcy (przynajmniej zatrudnienieni tam ludzie nic nie wiedzą), bo z tego co słyszałam to chyba większość sieci wskoczyłaby na lokalizacje bomi.