A jakie podstawy miałby sąd aby likwidacyjną zmienić? Proszę nie mówić o inwestorach, bo są to marzenia nastolatki
A nawet, jeśli tacy by się pojawili, to syndyk im Rabat po prostu sprzeda.
Wniosku zarząd wycofać nie może, bo wtedy zacząłby materialnie odpowiadać za długi. Jeśli są odpowiednie przesłanki spełnione, to zarząd MUSI zgłosić do sądu upadłość.
Syndyk nie jest od zarządzania, tylko od spieniężania.
LD holding nie jest w upadłości.
Franczyza w LD była źle zarządzana: mało sklepów pod twardą franczyzą, kiepskie, znacznie gorsze na tle konkurentów, pozyskiwanie nowych sklepów. Dla mnie LD będzie wystawione na sprzedaż. Naturalnym partnerem wydaje się Bać-Pol. Chociaż Bać będzie zwlekać, bo de facto niczego więcej nie zyska oprócz tego, co ma teraz plus retro dla LD.