Wielki dzięks!
Jak za zwyczaj, wiele informacji i jeszcze wiele pytań.
"- do tego dodam, że jak zaczęli towarować Madisona, to realizacja zamówień nawet największych producentów, których stoki trzyma się zawsze wielkie była na kompromitującym poziomie. "
Czyli projekt Cierpisza: otwarcie swoich sklepów (pod szyldem Bomi) ze wsparciem hurtowni przebiega ze zgrzytem.
Gdybyś jeszcze zechciał mnie objaśnić, co się dzieje z pozostałymi lokalizacjami w 3-mieście, oczywiście chodzi o te, które miały zostać pod franczyzą: Batory, Matarnia, Klif i chyba coś jeszcze.
Z tego co ja widzę, to ... trzeba kiepsko widzieć. Cierpisz wraz z podparciem hurtowni Matthias kiepsko sobie radzi z jedną lokalizacją - Madisonem. Będą przejęte / zostały przejęte inne lokalizacje?
"gdzie zarządza tym przybytkiem trzech właścicieli. "
To w Madisonie zarządza aż trzech właścicieli?!
Napisz! Kto! Co! Jak? Dlaczego?
O Wawie:
"coś kręci Piotr i Paweł, bo kasę kiszą."
"kiszą" - napisz coś więcej, please.