Forum Forex +Dodaj wątek

Re: i po puczu...

Zgłoś do moderatora
Interesujące, że liczba sędziów biorących udział w puczu przekroczyła liczbę wojskowych ;)
Ciekawe czy Obama znowu pogratuluje Erdoganowi, tym razem wykrycia spisku...