Forum Forex +Dodaj wątek

Re: i po puczu...

Zgłoś do moderatora
a co do turcji to golym okiem widac o co kaman. specjalnie spartolona operacja. teraz beda oskarżac ot o putina. potrzebny pretekst do konfliktu z rosją. turcja wezmie sie za leb z putinem a pozniej dolaczy sie reszta na czele z macierewiczem bohaterem narodowym rodem z usraela... takze nie martecie sie, wzrosty jeszcze beda...