Forum Forex +Dodaj wątek

Re: i po puczu...

Zgłoś do moderatora
To fakt, teraz moga bez oporu wprowadzic jeszcze wieksze ograniczenia i zaciesnic petle wladzy. Tak sie robi tlum frajerow w balona... Ale turcja to bogaty kraj, taka polska przy nich to jak 3 swiat z zarobkami "OK" jak w mcdonaldzie... wiec i ludziska sa bardziej sklonni stanac za wladza... fakt faktem nie ma zadnych przypadkow, wszystko wysterowane... a waluty.....

chyba jakby wraca wszystko do stanu poprzeniego:

http://www.xe.com/?c=PLN