To była ustawka, żeby Endogar mógł przejąć władzę całkowitą.
Nie wydaje Wam się dziwne, że puczyści zajęli lotnisko, wprowadzili stan wojenny i godzinę policyjną, a samolot z Endowarem ląduje bez problemu (mógł przecież zostać zestrzelony) i na dodatek witają go na lotnisku tłumy zwolenników?