Forum Forex +Dodaj wątek

Re: i po puczu...

Zgłoś do moderatora
no jak sytuacja opanowana to chyba trzeba zrewidowac założenia. Mysle ze usiądą na poziomie z piatku i troche posiedza a co dalej.... nie mam zadnej wizji.... przed nami swiatowe dni mlodziezy :D