Forum Forex +Dodaj wątek
Eweidentnie robota usraela po tym jak erdogan sie zaczal bratac z putinem. usrance chca sie dobrac do syrii i potrzebuja przejac turcje. jesli sie uda lagodnie to nie bedzie fajerwerkow ale jak sie wlacza wojska nato to na dolarze zobaczymy 4,60 szybciej niz predkosc swiatla... w poniedzialek zakladam na otwarciu 4,03... do rana 4,05 i moze jakas korekta a pozniej sie zacznie jazda na 4,10-13...