Forum Forex +Dodaj wątek

Re: i po puczu...

Zgłoś do moderatora
to co pisalem wieczorem ze to sie nie uda, za male poparcie co do takiego dzialania. A rynki ? maja cala sobote, niedziele na przemyslenia i raczej nic sie nie zmieni, moze jakies male ruchy. Tureckie aktywa moga byc cieplejsze:)